Odborárske námestie-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 16. februára 2019

Výtlk v ceste na Odborárskom námestí v križovatke pri ostrove, v smere Krížna ul. pred prechodom pre chodcov.

18. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. marec 2019

Martin

Výtlk v priebehu minulého týždňa opravili, kusy zvršku vozovky tam však nechali. Nechápem prečo!
07. marec 2019

Martin U

Výtlk opravený.
10. apríl 2019

Martin

Dobrý deň,
výtlk je už vyše mesiaca opravený, ale obsah výtlku sa tam stále nachádza. Prečo to nedoriešil dodávateľ, ktorý výtlk opravil? Kto to má čistiť?
12. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
vďaka za upozornenie, podnet preposielame samospráve na doriešenie.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. apríl 2019

Martin

Dobrý deň,
stavebný odpad po výtlku sa tu nachádza už druhým mesiacom. Napriek rozkopávke BVS vzdialenej cca 20 m sa na Oddelení správy komunikácií nenašiel koordinátor, ktorý by to vyriešil!
06. máj 2019

Martin

Dobrý deň,
cez víkend firma Infra Services realizovala v tejto lokalite už druhú rozkopávku (prvá ako podnet ID 68483) a predmetný odpad po oprave výtlku v rámci prác odstránila, čím dokončila po dvoch mesiacoch prácu niekoho iného. Gratulujem, podnet vyriešený!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania