Farského-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Uváček 24. februára 2019

Na križovatke pri TPD z Farského ulice je už roky prepadnutá časť cesty pri odbočke doprava smer zastávka autobusov. Prepad je miestami hlboký aj 4-5 cm čo už riadne cítiť. Okrem toho sa tu denno denne ničia autobusy linky 95. Potrebné urýchlene opraviť.

17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. máj 2019

Martin Uváček

Zatiaľ bez riešenia a asi to tak aj dlhšie bude.
29. jún 2019

Martin Uváček

Stále bez riešenia. Leto je ideálne na opravy. Čo nato magistrát?
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. september 2019

Martin Uváček

Stále neriešené. A očividne aj dlho bude.
24. október 2019

Martin Uváček

Nič, odpovede samá vata. A autobusy linky 95 sa ničia každým ďalším dnom na tejto prepadline.
28. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že v minulosti Vás nikto o stave riešenia podnetu ďalej neinformoval. Momentálne úsek prechádza rekonštrukciou a výtlk bude odstránený. Opravujú sa všetky 4 jazdné pruhy a predpokladaný termín ukončenia prác je 15.5.2020. O výsledku Vás budeme informovať. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom
Kedy? 15.5.2020

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. apríl 2020

Martin Uváček

Práce som si akurát dnes všimol. Som rad že sa konečne venuje pozornosť aj tomuto prepadu.
05. máj 2020

Martin Uváček

Vyriešené. Prepad bol opravený na celej šírke cesty.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania