Chlumeckého-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Urgencia - upchatá kanalizácia na Chlumeckého pri križovatke so Šándorovou, južný koniec, nexistená roky, podnet z 27.12. doteraz ignorovaný...

07. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zadali sme túto upchatú kanalizáciu vyčistiť VPS.
O vyčistení Vás budeme informovať.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kanalizačné vpuste boli vyčistené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
19. apríl 2019

Peter H.

Prosím vás, asi si robíte srandu, resp. VPSka... Kanál STÁLE NIE JE VYČISTENÝ, dokonca jeho okolie vyzerá hrozne, znečistené - viď foto. asi preto ho pracovníci ani nenašli a vyčistili iné kanály na opačnom konci ulice ktoré však boli ok... EŠTE RAZ prosím vyčistiť kanál na Chlumeckého južný koniec pri kontajneroch MŠ a pri ZUŠke! Už to budú 4 mesiace od nahlásenia...
21. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
vďaka za upozornenie, podnet opätovne otvárame a preposielame samospráve s upozornením.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpust bol na Vaše upozornenie vyčistený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania