Osvetová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dlhobo bezprizorne roky (evidujeme minimalne 4 roky) stojace pripojne vozidlo, navyse blokujuce chodnik.

04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. júl 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozík je stále odstavený pri BD Mierová 64. Adminka prosím o pripomenutie podnetu samospráve. ďakujem
31. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania