Česká - poškodený obrubník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Odvalený obrubník na prechode pre chodcov pri škole.

14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania