Lenardova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Adolf Hitler 13. apríla 2019

Na strome je zachyteny stavebny material (krycia plachta) od rekonstrukcie jedneho z panelakov. Je to tam uz hadam aj rok. Vietor to teda sam neodfukne.

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O odstránenie odpadu z koruny stromu sme požiadali Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka. Radi by sme upozornili, že takéto práce sa dajú realizovať len
s pomocou vysokozdvižnej plošiny, čo je ekonomicky náročné, preto pracovníci MP VPS odstránia odpad súbežne s orezávaním drevín v tejto lokalite
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania