Mesačná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 14. apríla 2019

Čo? opotrebovaný, nepojazdný a dlhodobo odstavený Volkswagen Golf v svetlej striebornej metalíze, plus výrazné modré disky (kolies)
Prečo? vozidlo dlhodobo zbytočne zaberá parkovacie miesto, narušuje estetický vzhľad MČ Ružinov svojím zanedbaným stavom, predstavuje taktiež potenciálnu hrozbu pre životné prostredie
Kde? parkovisko-vrakovisko-tankodróm oproti objektu potravín Terno (Samoška) a podniku Kozmos Pub, neďaleko autobusovej zastávky "Clementisova"

- doplňujúce údaje -
vozidlo: BA-164OP, r.v 2001, VIN WVWZZZ1JZ1D444830
emisná a technická kontrola: EK SKJi 371 918 (26.09.2018), TK SKIi 946 378 (detto)
PZP neplatné: Kooperativa, 6586860880, 10.10.2015 - 11.11.2018
iné: ľavá predná pneumatika prakticky prázdna, prevádzkové kvapaliny netečú, upevnené obe tabuľky EČV, nadvihnutá kapota

28. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2019

Lukáš Bartošovič

a uz je tam vyzva na odstranenie, super!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania