Trnavská cesta-semafor-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ivan 14. júla 2019

Dobrý deň, križovatky ulíc Maximilána Hella na jednej strane a Krasinského na druhej s Trnavskou cestou sú po priľahlom železničnom prejazde druhé najhoršie v meste. Je obzvlásť problematické a nebezpečné z oboch spomínaných ulíc vyjsť na Trnavskú cestu, keďže premávka po Trnavskej je veľmi hustá a nájsť vhodný moment na prejazd je zložité. Situácia sa značne zhoršuje a vytvára to životu nebezpečné situácie, keď po prechode pre chodcov na Trnavskej prechádzajú ľudia. To je tiež o náhode, či niekto zastaví a hlavne aj z oboch smerov, lebo to sa väčšinou nepodarí. Keďže sú križovatky konštručne zle riešené a nezodpovedajú súčasnej dopravnej situácii, odbočovaniu a chodcom by určite pomohla svetelná signalizácia formou semafórov. Vďaka nim by každý smer mal možnosť prejsť bez obáv.

16. júl 2019

Andrej

chodcom by pomohli retardery pred prechodom na trnavskej, zabradlie v podjazde a oprava rozbiteho chodnika na tejto krizovatke...podla mna by semafory sposobili viac zdrzania, kedze z krasinskeho je problem mozno rano v spicke ale inokedy je prejazd volny...
17. júl 2019

NaTrnavke

Na tomto mieste sa chystali zmeny uz vela rokov dozadu, mala tam byt spravena tusim kruhova krizovatka (nie semafory), ktovie kde to ostalo stat..rovnako ako doteraz nedoriesene zel. priecestie na ivanskej ceste
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania