Višňová-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
jakub mlady 25. júla 2019

Suche nove mlade stromy. Preco ?

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia životného prostredia a územného plánovania na mieste prebehla kontrola.
Stromy sú pravidelne zalievané a kontrolované.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania