Na Barine-dlhodobo odstavené vozidlá-bez EČV, bez platnej TK aEK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Na parkovisku Na Barine pri jazierku je viacero dlhodobo opustených vozidiel. Ďalšie z nich je táto modrá Škoda Octavia. Tk a Ek nezistené, nemá ani EČV. Kolesá vyfučané, pomaly do nej vrastajú kríky. Vzhľadom na obsadenosť tohto parkoviska by sa voľné parkovacie miesto zišlo.

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, týmto Vám dávame na vedomie, že podnet ohľadne vrakov pri jazierku Na Barine bol dňa 05.08.2019 zo strany zamestnanca preverený, pričom bola vyhotovená aj dokumentácia. Po uskutočnení tejto obhliadky boli za účelom zistenia majiteľa vozidla kontaktovaní príslušníci mestskej polície. Po zistení majiteľa bude na vraku (na základe ŠPZ umiestnenej na zadnej strane vozidla) umiestnená výzva na odstránenie vozidla, a to po dobu 60 dní a taktiež bude aj táto výzva zaslaná majiteľovi vozidla prostredníctvom doporučenej zásielky.

Mgr. Húšková, SROKS, MÚ MČ BA - Lamač
15. september 2019

Martin U

Octaviu postupne pohlcuje vegetácia. Výzvu na odstránenie som si zatiaľ nevšimol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania