Blumentálska-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Miroslava 13. augusta 2019

Zlomená hojdačka.

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
húpačka sa nachádza vo vnútrobloku, ktorý je v správe OZ Blumentál. Mestská časť kontaktovala OZ s požiadavkou na riešenie. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Húpačka bola vymenená.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.