Budatínska-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

prehnite drevo

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
26. júl 2020

Martin Mihalik

davno odstranena a vymenena cela preliezka so smykackou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania