Antolská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Čierna skládka na rokmi nepoužívanom stojisku kontajnérov, pri chátrajúcej bývalej ubytovni. Viem, že ešte minulým rokom toto stojisko bolo čisté.

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania