Romanova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin 14. augusta 2019

Chcem sa spytat preco bolo vyznacene parkovanie pre ZTP pred druhym domom ako byva majitel tohto vozidla. Majitel tohto vozidla byva vo vchode za krikmi. Preco mu nebo vyznacene miesto priamo pred vchodom?

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
parkovacie miesta sme v minulosti vyhradzovali na miestach, ktoré najviac vyhovujú žiadateľovi (bezbariérovosť, dostupnosť).
Vyhradiť parkovacie miesto na jednosmernej komunikácii je možné až po zrealizovaní organizácie dopravy, ktorá zriadi pozdĺžne parkovacie státia po celej dĺžke komunikácie umiestnením zvislého
a vodorovného dopravného značenia.
Na komunikácii pred Romanovou č.28 až 32 takáto organizácia dopravy nie je uskutočnená, nebolo preto možné parkovacie miesto vyhradiť. Na komunikácii pred Romanovou č.12-10 je takáto organizácia dopravy už uskutočnená, preto sme žiadateľovi vydali povolenie k vyhradeniu tam.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania