M. Schneidera Trnavského-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

prosim opravit obrubnik, pri vystupovani z autobusu je to bariera a moze niekto zakopnut

28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. január 2020

Peter G

dobry vecer, prave som videl ako kvoli tomuto obrubniku spadlo na zem dieta. kedze nevedelo nastupit do autobusu.
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu obrubníka sme zaradili do plánu opráv.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. február 2020

Peter G

Je to opravene. Mozte to uzavriet. Dakujem
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za záujem o naše mesto. Podnet bol vyriešený aj vďaka Vám.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania