Rusovská cesta - chýbajúca značka na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Chýba označenie BUS pruhu - to je iba na vertikálnej značke (zákaz vjazdu).

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. január 2020

Andrea

Žiadam o označenie bus pruhu, nakoľko mestská polícia si, namiesto toho, aby iniciovala domaľovanie, si z chýbajúceho označenia spravila zlatú baňu. Je veľmi jednoduché v danom mieste sa pomýliť a aspoň by autá nezavadzali autobusom. Vopred ďakujem aj v mene ostatných vodičov.
13. jún 2020

Martin Uváček

Bus pruh označuje len táto značka.
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácie uviedlo, že vodorovne dopravne značenie bolo objednane u nášho dodávateľa k realizácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania