Rusovská cesta - vyhodené pneumatiky s betónom a ďalší odpad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter Oravec 10. októbra 2019

Vyhodené pneumatiky s betónom a ďalší odpad tesne pri zastávke MHD na Vlasteneckom námestí. Prosím o riešenie.

11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovník Miestneho úrad Bratislava-Petržalka vykonal terénnu obhliadku priamo na mieste, kde zdokumentoval predmetné znečistenie.
Pneumatiky je možné odstrániť iba pomocou techniky, pretože sú spojené so zemou a zaťažené betónom. Ich odstránenie preto nie je možné zrealizovať ihneď.
22. október 2019

Peter Oravec

Vážená samospráva,
radi počkáme. Ale nedá mi nespýtať sa:
Z Vašej odpovede ("pneumatiky sú spojené so zemou") vyplýva, že tie pneumatiky sú tam už tak odhadom desať rokov. Kade chodia pracovníci Vášho úradu do roboty, ak to tam desať rokov nevideli? Kade chodí inšpektor verejného poriadku miestnej časti, že to (odhadom) desať rokov nevidel? Za čo berie plat?
Ďakujem za odpovede.
Prosím o preposlanie samospráve.
19. november 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
...ale nedá mi nespýtať sa:
Z Vašej odpovede ("pneumatiky sú spojené so zemou") vyplýva, že tie pneumatiky sú tam už tak odhadom desať rokov. Kade chodia pracovníci Vášho úradu do roboty, ak to tam desať rokov nevideli? Kade chodí inšpektor verejného poriadku miestnej časti, že to (odhadom) desať rokov nevidel? Za čo berie plat?
Ďakujem za odpovede.
Prosím o preposlanie samospráve.
20. november 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie pneumatík z Rusovskej cesty zabezpečil Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
13. február 2020

Peter Oravec

... a upraviť trávnik nešlo...? Alebo to zase musím dať ako nový podnet? Vlastne nemusím, môžem sa na to všetko zvysoka. Bože, kde to žijem?
Pán admin, môžete IM to ešte preposlať? Ďakujem.
14. február 2020

Peter Oravec

... a upraviť trávnik nešlo...? Alebo to zase musím dať ako nový podnet? Vlastne nemusím, môžem sa na to všetko zvysoka. Bože, kde to žijem?
Pán admin, môžete IM to ešte preposlať? Ďakujem.
15. február 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
09. máj 2020

Peter Oravec

Petržalka ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Petržalke.
14. máj 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
31. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
02. august 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania