Haburská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Dobrý deň, chcel by som mesto poprosiť o vyčistenie Haburskej ulice číslo 29 od nákladného lístia, ktoré je v kombinácii so stojacou vodou na tejto ulici hotové peklo ! ĎAKUJEM

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyčistenie komunikácie od lístia sme zadali nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontrolujeme staršie podnety a po preverení sme zistili, že chodník bol už dávnejšie vyčistený. Ospravedlňujeme sa že sme vás o vyriešení podnetu neinformovali skôr.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania