Vilová - nelegálne vyznačené parkovacie miesta?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Tomáš 15. decembra 2019

Pravdepodobne, nelegálne vyznačené parkovacie miesta osadené uzamykacími zábranami pri prevádzke pivovar ktore okrem ineho zabraňujú nájazdu pre kočíky a imobilných.

16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
19. december 2019

Tomáš

Parkujúce autá
11. jún 2020

Ajeťák

Nepozabudlo sa náhodou na tento podnet?
15. jún 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania