Trenčianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
17. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia uviedlo, že situáciu preverí. Pokiaľ vozidlo bude na mieste, bude naň vylepená zákonná výzva na odstránenie do 60 dní.

Vozidlo je zrejme po nehode a je pravdepodobné, že je sa jedná o poistnú udalosť. Vozidlo bude po prešetrení z miesta odstránené.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. júl 2020

Lukáš Bartošovič

nahlasene vozidlo sa uz na predmetnom mieste nenachadza
15. júl 2020

Erik Ferianc

ďakujem :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania