Trenčianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 30. júna 2020

Vrak na Trenčinskej pred odbočkou k Lidlu.
Od MsP má papuču, ale to považujem za plytvanie papučami, keďže tam je už vyše mesiaca.

30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. júl 2020

Lukáš Bartošovič

MsP Bratislava ma dostatok papuc a este viac optimizmu, vid https://www.odkazprestarostu.sk/67484
04. júl 2020

Lukáš Bartošovič

inak, ono to mozno na fotkach od zakladatela podnetu velmi nevidno, ale na mieste su DVE vozidla s papucou - striebristy Citroen BA-792JV (ten este papierovo nie je vrakom) a vyobrazeny Ford
04. júl 2020

Jan Bakos

ten druhy ma este STK, toho som naschval nedaval. :-)
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia podnet preverilo a dňa 31.7.2020 na vozidlo umiestnilo výzvu majiteľovi na odstránenie do šesťdesiatich dní.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania