Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Pri tomto "uväznenom" strome sú nahradené odpadky. Išlo by to nejako vyzbierať? inak len tak rozmýšľam akú funkciu tam plní Tá mreža? 🤔✌️

17. apríl 2020

Michal

presnejšia lokalizácia polohy
17. apríl 2020

Michal

detail odpadkov + aj lístie z pred roka ram ostalo uviaznuté spoločne ✌️ nepôsobí to vábne keď ide človek po chodníku a vidí tento smutný pohľad.
22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Strom sa nachádza na parcele registra C, číslo 15454/23 k.ú. Nivy (804274), obec Bratislava-Ružinov, ktorá je majetkom súkromnej spoločnosti. Osadená mreža pravdepodobne vymedzuje hranice súkromného pozemku. Podnet preposielame na mestskú časť Bratislava-Ružinov, ktorá vlastníka pozemku môže vyzvať na vykonanie údržby.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava - Ružinov upozorní vlastníka pozemku aby odstránil odpadky.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe kontrolnej ohliadky, predmetná skládka je odstránená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
05. máj 2020

Michal

na základe dôkladnejšej kontrolnej obhliadky občana, skládka je stále v nezmenenom stave. kedy ste tam boli? 🙂
14. máj 2020

Michal

Hlásim totožný stav ako som posielal naposledy pred pár dňami. pribudla jedna krabička modrých LM myslím a šhot flaštička vodky ✌️
10. jún 2020

Michal

dobrý deň, 5.maja ste písali že je to vyriešené, no nebolo.. ako to vnímate dnes 10 júna? ✌️
10. jún 2020

Michal

ide.len o to aby si majiteľ pozemku upratal, nechceme po ňom postaviť jadrovú elektráreň, takže naozaj nič náročné 🙂 avšak už je to 3mesiac od nahlasenia 🙏
10. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samostráve na vyjadrenie.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
21. jún 2020

Michal

Nejaké nové info? 11dni ubehlo, stav rovnaký ✌️
27. jún 2020

Michal

pripomínam sa Vám ✌️
03. júl 2020

Michal

bez zmeny? naozaj takto ideme riešiť veci? 🤦
11. júl 2020

Michal

update ‼️
17. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpadky boli odstránené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
22. júl 2020

Michal

dobrý deň miestny úrad Ružinov 😌 už 2krat píšete že odpadky boli odstránené, no už mi to je trápne aj za Vás, ale naozaj to nie je pravdou 🙏 Je to bez zmeny už niekoľko mesiacov 🌒
24. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Michal,

oslovili sme samosprávu ešte raz s prosbou o opätovné vyjadrenie. Podnet ponechávame otvorený.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
16. august 2020

Michal

Ideme to zase skontrolovať? Rád by som tento podnet po toľkom čase ukončil, ale 3x napíšu nepravdu a je to na HAMBU a na SMIECH že systém v ktorom žijeme dokáže produkovať takúto ľahostajnosť. ach jo 😌
26. august 2020

Michal

20.4.2020 zadaný podnet dnes máme 26.8.2020 a nepohli sme sa ani o milimeter... smútok nad týmto systémom čo tu NEvládne 🙏
13. september 2020

Michal

september 2020 ✌️⁉️ to ako naozaj?
13. september 2020

Michal

♥️
01. október 2020

Michal

toto nemyslíte Vážne či? YIT to takto krásne celé zakrylo 🙏 samozrejme ten bordel tam ostal.. zjavne.. pls Odkaz pre starostu, kto je majiteľom pozemku? ako je možné že na jeho pozemku, resp. plote, môže ďalšia firma toto urobiť? ide mi hlavne o to že sa ten neporiadok zakryl🛑
01. október 2020

Michal

alebo to vyčistili a zakryli? nemyslím si, lebo nejaké fľašky vodky ostali vidieť..pls takto predsa sa nemôžeme chovať k prírode 🙏

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania