Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 27. apríla 2020

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivy oproti areálu Doprastau niekto zjavne vyložil odpad z auta a nechal ho napospas. Prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem

29. apríl 2020

Michal

Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ľudská drzosť nepozná hranice.. takto si to tu niekto odložil 🤯😭
29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. máj 2020

Michal

pneumatiky dnes, resp včera odstránené. ostalo len rozbité sklo na zemi ✌️
22. máj 2020

Ružinov - Prievoz

Admin podnet je vyriešený ďakujem. Odpad je odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania