Pri kríži-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Prosim o navratenie hojdaciek na ihrisko za Domom seniorov (hojdacky tu chybali uz minuly rok) a opravu chybajuceho lana, ktore bolo zavesene na domceku (oproti smyklavke).

01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vážime si Váš záujem a ďakujeme za Váš podnet. Hracie prvky detských ihrísk prechádzajú každoročnou kontrolou. Počas poslednej sme na odporúčanie bezpečnostného technika zložili hojdačky pre pokročilý stav drevenej konštrukcie. Obstaranie nových je aktuálne v procese.
Chýbajúce lano sme neregistrovali, ďakujeme za upozornenie. Zadávame na doplnenie dodávateľovi prvku.
Kto? odd.životného prostredia
Kedy? leto 2020

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia
03. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Lano sa nám podarilo obratom opraviť/doplniť. Hojdačky sú v obstarávaní. Pre opatrenia šírenia Covid19 boli pozastavené aj výroby a dodávky hracích prvkov, veríme ale, že ich realizácia sa nám podarí v priebehu tohto roka.
S pozdravom
Kto? odd.životného prostredia

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia
03. jún 2020

Sandra Kotzigová

Velmi pekne dakujem za promotne riesenie. Deti sa uz tesia na hojdacky, snad sa vratia coskoro.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.