Novoveská-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Poškodená strieška na šmykľavke.

27. júl 2020

Gabriel Mišík

Opravené a skrutky doplnené
28. júl 2020

Silvia Vilhanová

Ďakujem.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania