Novoveská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Chýbajúca tieniaca plachta na ihrisku.

04. jún 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol zaslaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
19. jún 2020

Gabriel Mišík

Plachta je doplnena
19. jún 2020

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania