Ventúrska-nedodržiavanie zásad umiestnenia exteriérového sedenia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Róbert Horný 22. júna 2020

Dobrý deň,
chcel by som Vám nahlásiť nedodržiavanie a porušovanie zásad pre umiestňovanie exteriérových sedení nachádzajúcich sa v pamiatkovej rezervácií Bratislava z rozhodnutia č. 11/2016.


Terasa je ohraničená súvislým radom nádob na zeleň. (bod č.8)
Maximálny rozmer stola presahuje 700x700mm. (bod č.10)
Dáždnik osadený pri rohu fasády presahuje pôdorys terasy, čím zamedzuje prístupu všetkým záchraným zložkám. Dáždnik zasahuje do komunikácie a zamedzuje prejazd! (bod. č12)
Umiestnený fixná železná konštrukcia ponuky jedál. (bod. č.17)
Nie je zachovaná 3m šírka komunikácie. (bod č.22)

Všetky dáždniky sú napevno zakotvené v zemi!

Konkrétne sa jedna o prevádzku Ventúrska klubovňa.


Verím v rýchle odstránenie daných problémov.
ďakujem.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet. Preverí ho inšpektor verejného poriadku, o výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
28. jún 2020

Róbert Horný

Stále žiadna odpoveď. Problém stále pretrváva bez zmeny. Naďalej dovoľuje mesto porušovanie zásad ktoré ustanovinolo...
02. júl 2020

Róbert Horný

Dobrý deň,
stále žiadna odpoveď od kompetentných.
Porušovanie naďalej pretrváva...
02. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
10. júl 2020

Róbert Horný

Dobry den Andrea,
dakujem za opatovne zaslanie samosprave. Zial problem nadalej pretrvava a je bez zmeny. Zjavne mestu a pani starostke nevadi porusovanie ich vlastnych zasad ktore ustanovili.
23. júl 2020

Róbert Horný

Dany problem je tu uz mesiac a stale sa nic nevyriesilo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania