Štedrá-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Patrícia 28. júna 2020

Chcela by som upozorniť na prehnitý strom na Štedrej ulici. Strom je značne poškodený zvnútra - čo je vidieť aj z fotografie. V prípade veľmi silného vetra hrozí zlomenie. Strom je potrebné úplne odstrániť.

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vykonáme ohliadku a zistíme v akom stave sa strom nachádza.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania