Čilížská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Michal 02. júla 2020

Je prosim možné ostrihať krik/strom na parkovisku na Čilizskej? Blokuje parkovacie miesto a bráni vo výhľade pri vychádzaní z parkoviska.

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Predmetná drevina sa nachádza na parcele, ktorá je vo vlastníctve Hl. m. SR BA. Bezodkladne informujeme príslušné oddelenie na magistráte a požiadame ich o zjednanie nápravy.

S prianím pekného dňa
Kto? Magistrát hl. m. SR BA

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
17. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bola vykonaná obhliadka a následne bol orez konárov predmetnej dreviny na podjazdnú výšku zadaný dodávateľovi. Práce budú vykonané v najbližších dňoch. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme vás informovali, že orez konárov bol vykonaný.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

konáre dreviny boli orezané. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.