Odborárske námestie-chýbajúce vyznačenie cyklotrasy na priechode

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Janči Bakoš 02. júla 2020

Po posledných rozkopávkach chýba značná časť zeleného podfarbenia cyklopriechodu. Prosím o urýchlené domaľovanie.

P.S. Odkaz pre starostu - nedala by sa pridať aj podkategória Priechod pre cyklistov? ;)

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. júl 2020

Marián

Tí dvaja experti v protismere...
21. október 2020

Martin Uváček

Zatiaľ zelený nater neobnovili.
26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie dopravy uviedlo, že zelené podfarbenie pre cyklistov je od 1.4.2020 zrušené novou vyhláškou. Dopravné značenie je podľa novej vyhlášky správne. V tomto zmysle podnet považujeme za neopodstatnený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania