Jantárová cesta - poškodený automat na lístky

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Peter Czirak 01. septembra 2020

Poskodeny automat na listky.

01. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
02. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
03. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ešte raz ďakujeme za upozornenie, automat bol úmyselne poškodený, na oprave už pracujeme, žiaľ môže trvať dlhšiu dobu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
23. september 2020

Peter Czirak

Opravene to stale nie je a dnes sa pre istotu, nedalo platit kartou ani v tom automate na opacnej strane zastavky.
19. máj 2021

Martin Uváček

Aktuálny stav

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania