Filter

Zistiť moju polohu

Nové Mesto, poškodené stĺpy osvetlenia, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Naklonená lampa

Nové Mesto - Kysucká


28. júla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Neriešený
 
Máj 2018

Obrastený stĺp elektriny a osvetlenia

Nové Mesto - Modranská


15. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Poškodený stĺp lampy na Račianskej

Nové Mesto - Račianska


30. marca 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení