Petržalka, Dopravné značenie, Naposledy zodpovedané samosprávou

V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - vrtuľník pristáva pri zastavanej oblasti

Petržalka - Jantárová cesta
03. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Ničenie trávníka

Petržalka - Osuského
07. februára 2018 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci semafor

Petržalka - Kopčianska
25. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Rušná ulica

Petržalka - Údernícka
08. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Svetelná križovatka Údernícka/Kopčianska

Petržalka - Údernícka
09. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Osadenie značky - B13 zákaz vstupu pre chodcov

Petržalka - Jungmannova
09. augusta 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Priechod pre chodcov Budatínska (Petržalka)

Petržalka - Budatínska
11. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - poškodená značka

Petržalka - Kopčianska
06. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Námestie hraničiarov
04. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Buková - chýbajúce značenie na nájazde na diaľnicu

Petržalka - Bratská
03. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - chýbajúce označenie prechodu prechodcov

Petržalka - Panónska cesta
30. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - chýbajúci spomaľovač

Petržalka - Kopčianska
29. júna 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bosákova - vertikálna značka obrátená opačne

Petržalka - Bosákova
29. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jiráskova - zle viditeľný priechod pre chodcov

Petržalka - Jiráskova
07. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Kutlíkova - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Kutlíkova
21. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie0