Petržalka, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

HANBA

Petržalka - Tyršovo nábrežie
11. marca 2013 Komentáre14 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Les pod hradzou smerom Berg

Petržalka - Einsteinova
23. marca 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Stavebný odpad neďaleko Billi

Petržalka - Farského
05. júla 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lachova - náhrada za dva stĺpy verejného osvetlenia

Petržalka - Lachova
06. mája 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Antolská - zhrdzavené zábradlie

Petržalka - Antolská
29. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie-dlhodobo odstavené vozidlá-s EČV, bez TK a EK

Petržalka - Tyršovo nábrežie
14. apríla 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Starhradská - cesta znečistená od nánosov bahna a lístia

Petržalka - Starhradská
06. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Panónska cesta
15. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Mlynarovičova-cesta-znečistená

Petržalka - Mlynarovičova
11. marca 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - preplnený odpadkový kôš

Petržalka - Romanova
19. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Šášovská - strom, ktorý presahuje na chodnik a lavičku

Petržalka - Šášovská
22. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mamateyova - dlhodobo odstavené vozidlo bez EČV

Petržalka - Mamateyova
21. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova - nebezpečný kábel z rozvodnej siete

Petržalka - Gessayova
03. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Osuského - nekvalitná oprava chodníka

Petržalka - Osuského
31. marca 2020 Komentáre30 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Farského - kontajner bez príjazdovej cesty

Petržalka - Farského
18. decembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie1