Petržalka, semafor, Dopravné značenie, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Farského - zle nastavený semafor

Petržalka - Farského
20. júla 2021 Komentáre3 Hodnotenie3
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Panónska cesta
04. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
November 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Starhradská - zle nastavený semafor

Petržalka - Starhradská
16. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
August 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Dolnozemská cesta
27. augusta 2020 Komentáre9 Hodnotenie3
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Bratská - zle nastavený semafor

Petržalka - Bratská
01. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-semafor-zle nastavený

Petržalka - Jantárová cesta
11. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Panónska cesta
28. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Muchovo námestie-semafor-zle nastavený

Petržalka - Muchovo námestie
11. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Svetelná križovatka Údernícka/Kopčianska

Petržalka - Údernícka
09. apríla 2018 Komentáre10 Hodnotenie0
September 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci semafor

Petržalka - Kopčianska
25. septembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie2