Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Petržalka, Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Katastrofický stav vozovky

Petržalka - Betliarska


15. marca 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Zhorený kôš Jungmannova

Petržalka - Jungmannova


06. marca 2018

4 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Január 2018

Chýbajúci automat na lístky

Petržalka - Jasovská


22. januára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Zničený odpadkový kôš - zastávka Markova

Petržalka - Markova


16. januára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Chýbajúci kôš

Petržalka - Jantárová cesta


01. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
November 2017

Rozbité okenné tabule a popísaná zastávka

Petržalka - Kolmá


23. novembra 2017

10 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Október 2017

Burina na zastávke

Petržalka - Jungmannova


17. októbra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Zmena linky autobusu č. 95,97,99

Petržalka - Farského


12. októbra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
August 2017

Rozobratá lavička na zastávke

Petržalka - Kolmá


30. augusta 2017

11 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Júl 2017

Počmáraný trafikon Dargovská

Petržalka - Kaukazská


28. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Smetné koše na Farského - električkovej zastávke

Petržalka - Farského


07. júla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
Jún 2017

Neporiadok na električkovej trati do Petržalky

Petržalka - Jantárová cesta


16. júna 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
Máj 2017

Mláka pred automatom MHD

Petržalka - Vyšehradská


02. mája 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Apríl 2017

Neodpratané kamienky po zime

Petržalka - Rusovská cesta


10. apríla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Február 2017

Bratská ul. - zlá frekvencia semafóru

Petržalka - Bratská


23. februára 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený