Rusovce, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Príklady podnetov: výmoly, neopravené rozkopávky, neudržiavané cesty, nefunkčné retardery, semafory, hrdzavé, zle viditeľné alebo pokryvené značky, neefektívne riešený systém dopravy na križovatkách alebo jednosmerných cestách...

Odpredavanie ciest a pristupovych bran v projekte Gastanova alej

Rusovce - Rusovská cesta


12. apríla 2015

9 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
Jún 2014

Prepadavajuca sa cesta

Rusovce - Lesnícka


28. júna 2014

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2014

Úprava značenia - Rusovce

Rusovce - Balkánska


24. februára 2014

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Október 2013

Osvetlenie prehodu pre chodcov

Rusovce - Balkánska


30. októbra 2013

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
August 2012

Čakajú, až sa rozpadne?

Rusovce - Kórejská


03. augusta 2012

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
November 2011

Merač rýchlosti, ktorý nemeria

Rusovce - Balkánska


29. novembra 2011

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 

Priechod pre chodcov ústi na trávnik

Rusovce - Balkánska


29. novembra 2011

9 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Apríl 2010

Rozkopaná cesta

Rusovce - Balkánska


02. apríla 2010

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Január 2010

Zničený retardér pred školou

Rusovce - Vývojová


29. januára 2010

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený