Filter

Zistiť moju polohu

Rusovce, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Semafór v Rusovciach

Rusovce - Balkánska


22. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
Marec 2017

Posprejovaná informačná tabuľa

Rusovce - Rusovská cesta


07. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Január 2016

Neprehladna krizovatka Rusovce

Rusovce - Balkánska


02. januára 2016

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

V riešení