Staré Mesto, Všetko ostatné

Nebezpečný panel nad futbalovým ihriskom

Staré Mesto - Most Lafranconi


06. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Elektrické káble voľne trčia zo zeme

Staré Mesto - Židovská


04. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
December 2017

Tabule na námestí SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


26. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
November 2017

Laser Michalská ul.

Staré Mesto - Michalská


20. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
 
Október 2017

Podchod na Hodžovom námestí

Staré Mesto - Hodžovo námestie


30. októbra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Dopravný kolaps Sasinkova

Staré Mesto - Sasinkova


17. októbra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
 
September 2017

Spadnutý plot a odpadky na Šancovej

Staré Mesto - Šancová


24. septembra 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nebezpečný trčiaci drôt na detskom ihrisku

Staré Mesto - Šancová


22. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Fotogaléria z 29.6.2017 zo stretnutia jubilantov

Staré Mesto - Fazuľová


21. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
 

Chátrajúca budova s množstvom holubov a holubieho trusu

Staré Mesto - Drevená


11. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Nefunkčný automat na syr

Staré Mesto - Predstaničné námestie


07. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zničená rozvodňa

Staré Mesto - Kollárovo námestie


06. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2017

Vykotená rozvodná skrinka

Staré Mesto - Školská


27. júla 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Zásobovacie autá a znečistené ulice Ventúrska, Michalská.....

Staré Mesto - Michalská


26. júla 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Zlý dátum a čas

Staré Mesto - Námestie SNP


22. júla 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený