Naposledy komentované, Pri Šajbách ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-chodník-poškodená dlažba

Rača - Pri Šajbách
11. mája 2022 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-strom-suchý

Rača - Pri Šajbách
11. mája 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyschnutý strom

Rača - Pri Šajbách
22. júna 2016 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-chodník-chýbajúci

Rača - Pri Šajbách
04. mája 2022 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Upchatá kanalizačná vpusť

Rača - Pri Šajbách
23. júla 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-krík-neostrihaný

Rača - Pri Šajbách
25. septembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-zastávka MHD -znečistená

Rača - Pri Šajbách
22. júla 2021 Komentáre12 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Rača - Pri Šajbách
22. septembra 2021 Komentáre6 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-kanalizácia-upchatá

Rača - Pri Šajbách
07. novembra 2019 Komentáre12 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zarastený chodník o ktorý sa nikto nestará

Rača - Pri Šajbách
04. júla 2017 Komentáre12 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-osvetlenie-poškodené stĺpy

Rača - Pri Šajbách
20. januára 2021 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-osvetlenie-nefunkčné

Rača - Pri Šajbách
18. januára 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-strom-neorezaný

Rača - Pri Šajbách
13. októbra 2020 Komentáre15 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Rača - Pri Šajbách
21. decembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pri Šajbách-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Rača - Pri Šajbách
15. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie0