Filter

Zistiť moju polohu

Vyriešené podnety, Gbelská ulica

Džungľa priamo pred MÚ ...

Záhorská Bystrica - Gbelská


18. mája 2017

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
 
November 2016

Ničenie stromov v Záhorskej Bystrici

Záhorská Bystrica - Gbelská


21. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
 
September 2016

Neudržiavaná hasičská zbrojnica

Záhorská Bystrica - Gbelská


16. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený