Jiráskova ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Pomník na Námestí Republiky je dlhodobo poškodzovaný

Petržalka - Jiráskova
14. marca 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jiráskova - chýbajúce parkovacie miesta

Petržalka - Jiráskova
14. marca 2021 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - legálna reklama?

Petržalka - Jiráskova
09. marca 2021 Komentáre6 Hodnotenie5
Február 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - chýbajúci stĺpik

Petržalka - Jiráskova
10. februára 2021 Komentáre5 Hodnotenie3
Január 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - problémové parkovanie

Petržalka - Jiráskova
01. februára 2021 Komentáre0 Hodnotenie4
August 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - zozbitá krajnica v blízkosti zástavky

Petržalka - Jiráskova
18. augusta 2020 Komentáre5 Hodnotenie2
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Jiráskova - suchý strom

Petržalka - Jiráskova
15. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - poškodený kanalizačný poklop

Petržalka - Jiráskova
10. júla 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
Jún 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - neostrihaný krík

Petržalka - Jiráskova
15. júna 2020 Komentáre15 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova- bordel a kamene na verejnom priestranstve

Petržalka - Jiráskova
10. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - upchatá kanalizácia

Petržalka - Jiráskova
10. júna 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - zničené značky

Petržalka - Jiráskova
10. júna 2020 Komentáre10 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - upchatá kanalizácia

Petržalka - Jiráskova
10. júna 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - znečistené parkovisko

Petržalka - Jiráskova
11. mája 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Jiráskova - chodníky a obrubníky zarastené, špinavé, nečistené

Petržalka - Jiráskova
26. novembra 2019 Komentáre14 Hodnotenie2