Filter

Zistiť moju polohu

Na hrádzi ulica

Poškodený asfalt na hrádzi

Čunovo - Na hrádzi


20. júna 2016

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Čunovo

Neriešený
 
December 2012

Skládka odpadov CHKO Dunajské luhy

Čunovo - Na hrádzi


16. decembra 2012

Zodpovednosť: MÚ Čunovo

Neriešený
 
Január 2010

Zničené výklady

Čunovo - Na hrádzi


31. januára 2010

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Čunovo

Neriešený
 

Betónový ihlan

Čunovo - Na hrádzi


31. januára 2010

Zodpovednosť: MÚ Čunovo

Vyriešený
 

Nevyužitý stĺp

Čunovo - Na hrádzi


31. januára 2010

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Čunovo

Vyriešený