Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Ružinovská ulica

Prepadlina na prechode pre chodcov - Ružinovská

Ružinov - Ružinovská


30. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chýbajúce príkazové značky "C6c" na Bajkalskej

Ružinov - Ružinovská


28. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Prepadlina v novom chodníku na Ružinovskej

Ružinov - Ružinovská


25. marca 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Zničná zeleň, špinavý nový chodník

Ružinov - Ružinovská


14. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Február 2018

Chabá údržba chodníka - Rossum

Ružinov - Ružinovská


11. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Humus pri nemocnici - Ružinov

Ružinov - Ružinovská


04. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Január 2018

Parkujúce autá bránia vo výhľade

Ružinov - Ružinovská


26. januára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chodník bez asfaltu vedľa úradu geodézie a katastra SR

Ružinov - Ružinovská


22. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Vrak bráni vo výhľade v križovatke

Ružinov - Ružinovská


11. januára 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
December 2017
V riešení
 

Vrak s papučou na Ružinovskej

Ružinov - Ružinovská


21. decembra 2017

17 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Poškodené dlaždice pred poliklinikou Ružinov

Ružinov - Ružinovská


10. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Vymletý chodník na zastávke Tomášikova

Ružinov - Ružinovská


06. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
November 2017

Poškodená lampa v parku Andreja Hlinku

Ružinov - Ružinovská


18. novembra 2017

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
Október 2017

Zelená stena pri Štrkovci

Ružinov - Ružinovská


17. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení