Naposledy komentované, Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Zastávka električiek na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
09. decembra 2013 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-stĺpik-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
17. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tomášikova-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Ružinov - Tomášikova
26. novembra 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepekne vyzerajuca krizovatka Tomasikova-Ruzinovska

Ružinov - Tomášikova
01. marca 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ružinovský PRIOR je bez plota a ma nových nájomnikov

Ružinov - Tomášikova
27. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
11. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-značka na ceste-zle viditeľná

Ružinov - Tomášikova
06. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-cesta-poškodená dlažba

Ružinov - Tomášikova
24. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Ružinov - Tomášikova
02. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Opustený (chátrajúci) novinový stánok

Ružinov - Tomášikova
26. augusta 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Ružinov - Tomášikova
06. júna 2019 Komentáre6 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-reklama-vizuálny smog

Ružinov - Tomášikova
31. októbra 2019 Komentáre5 Hodnotenie9
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-reklama-vizuálny smog

Ružinov - Tomášikova
04. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Zapchatý kanalizačný vpust - príjazdová cesta k Nido

Ružinov - Tomášikova
20. januára 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pás štrku pri zastávke VD úsvit

Ružinov - Tomášikova
08. marca 2017 Komentáre2 Hodnotenie0