MÚ Ružinov, Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-invazívna rastlina

Ružinov - Tomášikova
26. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-suchý

Ružinov - Tomášikova
26. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-strom-suchý

Ružinov - Tomášikova
29. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-stavby a budovy-opustená budova

Ružinov - Tomášikova
09. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok v parku A. Hlinku

Ružinov - Tomášikova
09. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Strom zasahujúci do chodníku - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
25. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár na Tomášikovej oproti Honde

Ružinov - Tomášikova
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Autobazár na chodníku.

Ružinov - Tomášikova
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Rušenie nočného klubu v Student House Bratislava

Ružinov - Tomášikova
15. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Vyschnuté stromy a suché konáre park Tomášikova/Ružinovská

Ružinov - Tomášikova
25. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Prerastené stromy na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
24. júla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Orezanie stromov v parku Ruzinov

Ružinov - Tomášikova
17. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Značenie proti parkovaniu vo vyústení chodníka

Ružinov - Tomášikova
09. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Osadenie dopravnej značky

Ružinov - Tomášikova
30. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ružinovský PRIOR je bez plota a ma nových nájomnikov

Ružinov - Tomášikova
24. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0