Záborského ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečný prepad cesty - Záborského

Nové Mesto - Záborského
17. júna 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo s neplatnou STK a EK - Záborského

Nové Mesto - Záborského
15. decembra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
November 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník - Záborského

Nové Mesto - Záborského
25. novembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedočistené - Záborského

Nové Mesto - Záborského
22. júna 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuté stromy - Záborského

Nové Mesto - Záborského
22. júna 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nekompletný retardér - Záborského

Nové Mesto - Záborského
06. júna 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupratané lístie - Záborského

Nové Mesto - Záborského
22. decembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak

Nové Mesto - Záborského
10. novembra 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyrastajúca burina z pozemku

Nové Mesto - Záborského
15. septembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0