Najaktívnejšie, Kresánkova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúca značka na Kresánkovej 2

Karlova Ves - Kresánkova
05. augusta 2021 Komentáre6 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Invázna rastlina a burina na Kresánkovej 7/B

Karlova Ves - Kresánkova
21. júna 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosený park Kaskády

Karlova Ves - Kresánkova
23. mája 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku na Kresánkovej

Karlova Ves - Kresánkova
05. mája 2015 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené vozidlo na Kresánkovej 8-10

Karlova Ves - Kresánkova
16. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rušenie nočného kľudu v parku Kaskády

Karlova Ves - Kresánkova
26. júla 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené vozidlo na Kresánkovej 22

Karlova Ves - Kresánkova
05. októbra 2015 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Platba za vyhradené parkovanie na Kresánkovej

Karlova Ves - Kresánkova
21. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyvalená značka na Kresánkovej

Karlova Ves - Kresánkova
16. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pokazená bránička na Kresánkovej

Karlova Ves - Kresánkova
11. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená lavička na Kresánkovej

Karlova Ves - Kresánkova
15. apríla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená hojdačka na pružine v parku Kaskády

Karlova Ves - Kresánkova
29. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suchý konár vedľa Terna na Kresánkovej

Karlova Ves - Kresánkova
07. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník na Kresánkovej

Karlova Ves - Kresánkova
02. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Poškodený betónový múrik pred Oberonom

Karlova Ves - Kresánkova
29. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0