Okružná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Radoslav 28. septembra 2020

Jedná sa o príjazdovú cestu k obytnému domu na ulici Okružná 1860/7, je v takomto neskutočne dezolátnom stave už niekoľko rokov.
Deti môžu o vyčnievajúce časti pod asfaltovou podložou zakopnúť a veľmi si ublížiť.
Ďakujem

29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Tento týždeň zadalo oddelenie 9 požiadaviek na rôzne opravy spoločnosti HATER Handlová spol. s.r.o. Vaše fotografie aj s popisom sme posunuli na oddelenie výstavby MsÚ. Váš podnet je zaevidovaný.
Keď bude zadaná požiadavka ja na opravu vášho dvora budeme Vás informovať.

Tím oddelenia komunikácie a marketingu
02. máj 2021

Miroslav Kubička

Okružná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Rozpadnutá príjazdová cesta. Cesta sa prepadá do vodovodnej prípojky, kde trčia roksorové prúty.
08. máj 2021

Radoslav

Znova chcem upozorniť na zlú situáciu, ktorá je charakterizovaná ako nebezpečná, najmä vzhľadom na vyčnievajúce roksorové prúty z cesty, čo môže ohroziť na zdraví a živote nielen deti, ale aj dospelého človeka, keďže osvetlenie na danom dvore je mierne.
Zaujímalo by ma potom kto bude zodpovedný za úraz, ktorý si niekto môže spôsobiť.
Od 29.septembra 2020 daná situácia nebola nijako riešená, ani len náznakom pokusu o nápravu.
10. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
príjazdová cesta je opravená.

tím oddelenia marketingu a komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania