Hanojská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený

Cesta pred blokom c.2 na Hanojskej ulici sa uz dlhsie prepadava. Asi to z prilozenych fotoek nebude vidno, no pri prejazde autom vam auto nadskoci. Bolo by vhodne tento usek opravit kym sa cesta na 1 smernu ulicu neprepadne a znemozni tak vjazd i vyjazd nielen obcanom, ale i napr. smetiarom ci zachrannym zlozkam.

30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za odpoveď. Podnet preposielame mestu Košice ako cestnému správnemu orgánu a vlastníkovi miestnej komunikácie.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie rozvoja, dopravy, životného prostredia a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
30. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania